צור קשר - תוצרת הנגב

אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

הקודם
הבא

תוצרת הנגב מסתכלת לחקלאות בעיניים, מחברת בין הצרכן לחקלאי, במטרה להביא את הסחורה הטובה והאיכותית ביותר. במחיר הוגן ביותר לצרכן בארץ ובחו"ל, תוך מקסום התמורה לחקלאי.

כל תפוח אדמה , גזר, צנונית, אבוקדו, בטטה ופרי הדר שלנו גודלו על ידי אנשים עם ריח אדמה, עבודת אדמה ועשייה חקלאית זו המהות שלנו. אנחנו כאן, משלב הגידול ועד לדוכן בכל נקודות השיווק שלנו בארץ ובחו"ל. בתוצרת הנגב יש לנו סל מוצרים רחב, הוא מאפשר לנו ליישם את החזון והאסטרטגיה של החברה, בזכות האנשים הטובים האלה: מנהלי מוצרים, חקלאים, אנשי סחר ומכירות, לוגיסטיקה וכספים, שיווק והפצה בארץ ובעולם, ייצוא לאירופה, ארה"ב ורוסיה

בעלי החברה הינם חקלאים ששמו להם למטרה להגשים את החזון העיסקי בחקלאות ולכן החיבור שלנו עם המגדלים הוא מהותי. מהרגע שהסחורה נאספת בשדה ועד שמגיעה לצרכן אנו פועלים בשקיפות, בעבודה מאומצת, בשפה אחידה, על פי האסטרטגיה . אנו מייעלים תהליכים ומשפרים את הלוגיסטיקה. אנחנו 'תוצרת הנגב', מקדמים תוצרת חקלאית, באיכות גבוהה ומובחרת., ברשותנו השטחים הטובים ביותר לגידול, מותגים איכותיים, בתי אריזה משוכללים.משווקים את התוצרת בארץ ובעולם. אנחנו שרשרת אחת שמחברת בין החקלאי לצרכן. כשאתם קונים 'תוצרת הנגב' אתם קונים מוצר של חקלאים, עם ריח אדמה ועבודה ועשייה אשר מגדלים עבורכם את הירקות והפירות הטובים ביותר.

אני מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בכל נושא הקשור לאספקת פירות וירקות בארץ ובעולם

 

בין לקוחותינו