בעלי החברה הינם חקלאים ששמו להם למטרה להגשים את החזון העסקי בחקלאות ולכן החיבור שלנו עם המגדלים הוא מהותי. מהרגע שהסחורה נאספת בשדה ועד שמגיעה לצרכן אנו פועלים בשקיפות, בעבודה מאומצת, בשפה אחידה, על פי האסטרטגיה . הסיפור שלנו בתוצרת הנגב מתחיל בייעול תהליכים ושיפור הלוגיסטיקה. אנחנו בתוצרת הנגב, מקדמים תוצרת חקלאית, באיכות גבוהה ומובחרת. ברשותנו השטחים הטובים ביותר לגידול, מותגים איכותיים, בתי אריזה משוכללים. אנחנו משווקים את התוצרת בארץ ובעולם. אנחנו שרשרת אחת שמחברת בין החקלאי לצרכן. כשאתם קונים תוצרת הנגב אתם קונים מוצר של חקלאים, עם ריח אדמה ועבודה ועשייה אשר מגדלים עבורכם את הירקות והפירות הטובים ביותר.

farmer icon

החזון שלנו

תוצרת הנגב מסתכלת לחקלאות בעיניים, מחברת בין הצרכן לחקלאי, במטרה להביא את הסחורה הטובה והאיכותית ביותר. במחיר הוגן ביותר לצרכן בארץ ובחו"ל, תוך מקסום התמורה לחקלאי.

Traktor

ה"אני מאמין" שלנו

כל תפוח אדמה , גזר, צנונית, אבוקדו, בטטה ופרי הדר שלנו גודלו על ידי אנשים עם ריח אדמה, עבודת אדמה ועשייה חקלאית זו המהות שלנו. אנחנו כאן, משלב הגידול ועד לדוכן בכל נקודות השיווק שלנו בארץ ובחו"ל. בתוצרת הנגב יש לנו סל מוצרים רחב, הוא מאפשר לנו ליישם את החזון והאסטרטגיה של החברה, בזכות האנשים הטובים האלה: מנהלי מוצרים, חקלאים, אנשי סחר ומכירות, לוגיסטיקה וכספים, שיווק והפצה בארץ ובעולם, ייצוא לאירופה, ארה"ב ורוסיה.

trees

לא מתפשרים על איכות

בתוצרת הנגב שרשרת עובדים מיומנים: החל משלב הגידול, האסיף המיון, האריזה והשיווק. הגידולים של 'תוצרת הנגב', פרוסים על שטח גאוגרפי הגדול בישראל, לצד מגדלים מקצועיים, פרוטוקולים ברורים ושימוש במינימום חומרי הדברה, תקנים מחמירים במוצרים – העתיד כבר כאן! הכל תחת אבטחת האיכות הטובה ביותר לכל אורך שרשרת הגידול, עד לצרכן הסופי.

potatos

חדשנות ומיתוג

בעולם שבו תרבות הצריכה משתנה, לצד רלוונטיות צרכנית, תוצרת הנגב מייצרת מיתוג וחדשנות, צמיחה עסקית ומודעות שבאים לידי ביטוי בבידול מוצריה המגוונים. אחת הדוגמאות לכך היא מותג הפרמיום, מוצר הדגל "דוד משה". החברה, כמובילת שוק, מלמדת את הצרכן לבחור נכון, ללמוד להבדיל בין מוצרים, בין תפוח אדמה שמיועד לטיגון לבין תפוח אדמה שמיועד לבישול ובכך לשפר את איכות הקניה. לאורך כל הדרך אנחנו מבצעים סקרי שביעות רצון, מקיימים קשר שוטף עם הקמעונאים וסיטונאים בכל ערוצי השיווק, במטרה למקסם , ליעל תהליכים ולהוביל את השוק ובמקביל למקסם תמורה לחקלאי.

Wagen

מגשימים את הייעוד העסקי של החקלאים

בעלי החברה הינם חקלאים ששמו להם למטרה להגשים את החזון העיסקי בחקלאות ולכן החיבור שלנו עם המגדלים הוא מהותי. מהרגע שהסחורה נאספת בשדה ועד שמגיעה לצרכן אנו פועלים בשקיפות, בעבודה מאומצת, בשפה אחידה, על פי האסטרטגיה . אנו מייעלים תהליכים ומשפרים את הלוגיסטיקה. אנחנו 'תוצרת הנגב', מקדמים תוצרת חקלאית, באיכות גבוהה ומובחרת., ברשותנו השטחים הטובים ביותר לגידול, מותגים איכותיים, בתי אריזה משוכללים.משווקים את התוצרת בארץ ובעולם. אנחנו שרשרת אחת שמחברת בין החקלאי לצרכן. כשאתם קונים 'תוצרת הנגב' אתם קונים מוצר של חקלאים, עם ריח אדמה ועבודה ועשייה אשר מגדלים עבורכם את הירקות והפירות הטובים ביותר.

חקלאים

תוצרת הנגב מסתכלת לחקלאים בעיניים, מחברת בין הצרכן לחקלאי, מתוך חזון ומטרה להביא את הסחורה הטובה והאיכותית ביותר, במחיר הוגן ביותר לצרכנים וללקוחות ברחבי העולם, תוך מקסום תמורה לחקלאי. אנו מאמינים שמאחורי כל תפוח אדמה, גזר, צנונית, אבוקדו, פרי הדר עובדים אנשים עם ריח אדמה, עבודה ועשייה וזו המהות שלנו. אנחנו כאן, משלב הגידול ועד לצרכן בכל נקודות השיווק בארץ ובחו"ל.

בתי אריזה

לחברתנו מכלול של מספר בתי אריזה מהגדולים בארץ, הפרוסים על שטח של כ-200 דונמים עם 350 עובדים נאמנים ומסורים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, מיון אופטי ללא מגע ידי אדם ושינוע מוקפד השומר על טריות המוצר לאורך זמן אנו מבצעים ניקוי יסודי- סינון, בירור, מיון, איסום ועד לאריזה ושיווק של התוצרת החקלאית הטובה והאיכותית ביותר.

לקוחות

רוב צרכני העולם צורכים פירות וירקות כחלק חיוני בתזונתם היום יומית בבית ומחוצה לו. לכן, תוצרת הנגב רואה עצמה רלוונטית לכל אדם באשר הוא בתחום התזונה כל יום לאורך השנה – 365 ימים. הפעילות הגלובלית של תוצרת הנגב מקיפה מגוון רחב של לקוחות ברחבי העולם הנהנים מתוצרת טובה, איכותית וטריה

אחריות גלובלית

אכילת ירקות ופירות טריים הינה חלק משמעותי בתזונה האנושית ובקיום אורח חיים בריא. משום כך, הימצאותם של מוצרים אלו בכל בית מחייבים את המגדלים, היצרנים והמשווקים בגידול, מיון, אריזה והנעת התוצרת באיכות מיטבית. 'תוצרת הנגב' עומדת בתקנים ובכללים המתקדמים ביותר, יוזמת ומעורבת בכל השלבים החשובים מטרום הגידול ועד להגעת המוצר הסופי לצלחותיהם של הצרכנים.